תן למרחב שלך בטחון

תן למרחב שלך בטחון

בין אם מדובר בהורים ששולחים את ילדיהם למוסדות החינוך מדי בוקר, ובין אם במשפחה שיוצאת לבילוי או לחופשה בבית מלון, בחלקים מהותיים וחשובים מחיינו אנו שוהים במרחבים ציבוריים. במהלך חיינו- כתלמידים, סטודנטים ובבגרות גם בקריירה שלנו ובשעות הפנאי, אנו פוקדים מבנים המוגדרים ציבוריים, מדי יום.

אם נחשוב על כך לרגע, מבנים אלה- לרבות בתי ספר, בתי מלון, בנייני משרדים, קניונים, מתחמי בילוי ותרבות ועוד, מאכלסים מדי יום כמות גדולה מאוד של אנשים וילדים, אפילו יותר ממבני מגורים. האבטחה, הניקיון והאחזקה של המרחבים הציבוריים טומנים בחובם אחריות גדולה, ומשפיעים באופן ישיר על תחושת הביטחון, על ההתנהלות השוטפת ועל האווירה במקום.

לכל מרחב ציבורי יש יחידת תפעול שמהווה בעצם את ‘מערכת העצבים’ של המבנה. מהמאבטח בכניסה, דרך מנהל האחזקה ועד לצוות הניקיון- הגורם האנושי מגלם כאן תפקיד מרכזי, הן בחוויית באי המקום והן באיכות הפעילות של אותה מערכת. זו ההבנה העומדת מאחורי התפישה של טנדו אבטחה, המעניקה למרחב שלך שקט אמיתי במענה מקיף ומשולב, בתחומי האבטחה, הניקיון והאחזקה.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

האנשים של tendo

האנשים של tendo

tendo אבטחה מאגדת תחתיה צוותים איכותיים, ייצוגיים ובעלי ניסיון בתחומי אבטחה, שמירה, בידוק ושיטור- לחברות בינוניות, לאירועים ולארגונים המובילים במשק; וכן, מומחי תחזוקה מרמת הניקיון השוטף, דרך צוותי ניקיון וחדרניות ועד לפרויקטים מיוחדים ומורכבים, כולל: עבודות בגובה, ניקוי וחיטוי של שטחים ציבוריים, מערכות אש וחשמל, פינוי פסולת, גננות ועוד…

אנשי הקבוצה נבחרים בקפידה ומיומנים לתת מענה כולל משלב הייעוץ ועד העבודה בשטח, בכל פעולה, מרחב או אירוע בו נדרש כוח מאבטח, סיור או תחזוקה. זאת תוך מתן תשומת לב לצורכי הלקוח הספציפיים, הקשבה, שירותיות, והקפדה על עמידה בסטנדרטים של תיקי שטח- במידה ונמצאים ברשות הלקוח.

IMG_58061-2048x1365

יערית חננאל - מנכ"ל הקבוצה

מתוקן-2048x1136

עידן חננאל – מנכ"ל

ניסו לפיד - סמנכ"ל תפעול

נח פרידמן - מארגן שמירה

המומחיות של tendo

המומחיות של tendo

טנדו אבטחה מקבוצת יערית, קבוצה‭ ‬ותיקה‭ ‬ובעלת ניסיון רב שנים, ‬פועלת‭ ‬בכל רחבי‭ ‬הארץ, מצפון ‬ועד‭ ‬דרום
מעבר לכלים השירותיים והבינאישיים העומדים לרשות לקוחות הקבוצה, tendo מאובזרת בכל הציוד האיכותי והחדשני ביותר הדרוש להשלמת כל פרויקט, ברמה המיטבית. בנוסף, מעבר להקצאת כוח אדם תכליתי ומיומן, נהנים לקוחות tendo משירותים נלווים נוספים, בהם:

 • כתיבת תיק שטח (פק”מ)
 • ייעוץ מקצועי על ידי מנהל בטחון (מנב”ט)
 • תיאום מול קציני רישוי עסקים וסיוע לקבלת רישיון (בתחום השמירה)
 • סיור רכוב עם רכב משולט מתאים במיוחד לפארקים ומושבים

כקבוצה הפועלת בסטנדרטים הגבוהים בתחום ותחת התקנים המחמירים ביותר,
tendo מחזיקה בכל המסמכים והרישיונות הדרושים,
ע”י משרד הפנים ומשרד המשפטים:

 • חברה בהסתדרות הכללית ולאומית
 • חברה בארגון ״מפעל השמירה בישראל״
 • רישיונות לאחזקת כלי ירייה
 • רישיונות ממשרד לשירותי שמירה
 • שומר/מאבטח מפעל ראוי
 • מחסן נשק
 • ביטוח כולל צד ג’ ואחריות מקצועית

תן לנו לדאוג למרחב שלך, כדי שאתה תוכל להתרכז במרחב הפעולה שלך.

אנו כאן להבטיח ולאבטח, להעניק ניקיון וראש נקי, לתחזק ולחזק.

השאר פרטים עכשיו,
את היתר תשאיר לנו.

שלחו לנו וואטסאפ
Call Now Button